banner 1

Послугами служби супроводу скористалися майже тисячу разів

sl

З липня минулого року у Вінницькому територіальному центрі соціального обслуговування нашого міста  розпочала працювати Муніципальна служба супроводу осіб з інвалідністю по зору I групи. Її працівники безкоштовно супроводжують людей до медичних установ, супермаркетів, ринків, органів державної влади та місцевого самоврядування, бібліотек тощо. За сім місяців ця послуга була надана майже тисячу разів. Про це йдеться у повідомленні Вінницької міської ради.

Для отримання послуги, одержувачу або його законному представнику потрібно звернутись до департаменту соціальної політики міської ради за місцем проживання з наступними документами: заява, форма якої затверджена Мінсоцполітики в установленому порядку, копія паспорта (з подальшим пред'явленням оригіналу), копія довідки МСЕК з встановленням групи інвалідності по зору (з подальшим пред'явленням оригіналу). Також можна зателефонувати за номером т. 67-07-44. Супровід замовляється за 24 години до надання послуги. «У 2018 році (з липня) Службою супроводу було надано 751 послуга. За січень 2019 року – 237.

Послуги надають 2 соціальні робітники», – розповіла перший заступник директора департаменту соціальної політики міської ради Наталія Паламарчук. Переважне право на цю послугу має людина, яка замовляє супровід до медичної установи. Під час оформлення замовлення одержувач має повідомити диспетчеру своє прізвище, ім'я та по-батькові, свою фактичну адресу, під'їзд, поверх (у випадку проживання у багатоповерховому будинку), код (за наявності кодового замка на дверях у під'їзд), контактний номер телефону та об'єкти, до яких необхідно здійснити супровід. Службою супроводу людина може скористатись незалежно від того, чи надаються їй послуги соціальним робітником, чи є рідні та незалежно від рівня доходу особи. Якщо особа має інвалідність по зору I групи, то у службі супроводу їй ніхто не відмовить.

Пошук по сайту

vstypai

videogallery

Pravo

fotogallery

videogallery