banner 1

У музично-драматичному театрі ім. М. Садовського готуються до двох прем'єр

image 5aa592a4c34934.36377854

Вінницький обласний академічний музично-драматичний театр ім. М. Садовського обіцяє поціновувачам мистецтва цікаві прем'єрні вистави.
Їх анонсували на сторінці театру у Фейсбуці.
Першою покажуть виставу «Ілюзії». Перший показ відбудеться 23 лютого.
«Любов - це Така сила, яка виходить з усіх берегів і руйнує всі перепони...."
Ми в очікуванні зустрічі з вами, шанувальники театру)))
Прем'єра вистави "Ілюзії" 23 лютого о 18-30».
Друга премєра приурочена до Дня Театру і відбудеться 27-28 березня.
«А незабаром й День театру!
І знову комедія! Іскрометна детективна комедія положень відомого комедіографа Рея Куні «Смішні гроші» від Петра Авраменка, заслуженого артиста України!
Вихор, каскад обставин, що міняються, наростають... загострюються... й вибухають до фіналу, змушують героїв миттєво реагувати, пристосовуватися, змінюватися і, врешті-решт, по-новому подивитися на своє життя. Якщо Ви любите посміятися й мрієте отримати море позитивних емоцій, то неодмінно зазирніть до театру!
Фабула проста, але заповнена нескінченно яскравою дією, гострим сюжетом, смішними колізіями і навіть елементами детективного жанру. Дрібний англійський службовець у свій день народження знаходить дипломат з великою сумою грошей. Бажаючи приховати від поліції свою знахідку, він потрапляє в непрості комічні ситуації, які граничать з відвертим фарсом і театром абсурду. Отож, скромний бухгалтер, усе життя якого - це розмірена нудьга і чесна бідність, - випадково отримує кейс, в якому лежать цілковито божевільні гроші. І тепер заради них він здатний на все. На ваших очах тихий клерк перетвориться на героя-коханця, маленька людина - на гангстера. І все аби втримати «свій» мільйон.
Команда акторів? Суперкоманда! Репетиції тривають!».

Пошук по сайту

vstypai

videogallery

Pravo

fotogallery

videogallery