banner 1

У Вінниці покажуть кращі стрічки фестивалю анімації «LINOLEUM» 2018

a556149f5df4650957c0d82e45ea66e9b5792900

Фестиваль анімації «LINOLEUM» везе до Вінниці кращі анімаційні стрічки конкурсної програми 2018. Організатори наголошують: тільки для аудиторії 16+. А ще для тих, хто готовий до нестандартних сюжетів, яскравих візуальних рішень, гострих тем та чорного гумору.

Показ анімаційних фільмів (16+) відбудеться у неділю, 24 лютого, в просторі «CHERDAK» (ТРЦ «Sky Park», 8 поверх). Початок – о 16:00. Вхід – вільний.
Вінничани побачать три короткометражки, що увійшли до лонг-листа премії «Оскар:
1) «Котячі дні/Cat Days» (Німеччина, Японія) – про маленького хлопчика, який поступово перетворюється у кота;
2) «Блоейстраат 11/ Bloeistraat 11» (Бельгія) – про справжню дружбу та загрози з якими вона стикається;
3) «Невиїзна / Untravel» (Сербія) – про (місцевий) патріотизм, туризм і еміграцію та що таке ідеальний світ під назвою «Закордон».
Крім цього відбудеться показ цьогорічного оскарівського номінанта «Надвечір'я / Late Afternoon» (Ірландія) – креативної директорки незалежної компанії «Cartoon Saloon» – про втрату зв'язку з реальністю та життя у спогадах.

Також на відвідувачів чекає порція чорного голландського гумору у фільмах «Короткий, проте милий / Short but Sweet» та «Квітку знайдено / Flower Found».
А в кінці ви почуєте голос Ніка Кейва у студентській роботі іранської режисерки «Запал / Fuse» та побачите переможця цьогорічного фестивалю – фільм «Велосипедисти / Cyclists» хорвата Велько Поповіча – про двох чоловіків, які під час останніх перегонів, змагаються за кохання жінки та здійснення своїх еротичних фантазій.

Міжнародний фестиваль актуальної анімації та медіа-мистецтва LINOLEUM (від англ. cлова line – лінія, і латинського oleum – олія) – найбільший показ авторської анімації в Україні. Крім міжнародного і національного конкурсів, фестиваль складається з серії майстер-класів та лекцій від професіоналів індустрії, показів експериментальної анімації та відеоарту тощо. Головна мета – показати, що анімація це не тільки розвага для дітей, але й вид сучасного мистецтва, де за допомогою нових технологій можна підіймати актуальні теми, залучаючи до цього широку інтелектуальну аудиторію. 

Джерело: VEЖA

Пошук по сайту

vstypai

videogallery

Pravo

fotogallery

videogallery