banner 1

Село Руданське на Шаргородщині претендує на звання столиці вінницького футболу

5 квітня 2015 року розпочались футбольні змагання аматорських команд сезону 2014-2015 року за Кубок Вінницької області. В результаті сліпого жеребкування у першій грі сезону зустрілись дві команди із Шаргородського району: “15 Громада” - села Руданське та футбольний клуб “Юхимівка” із однойменного села. Про те, як земляки грали один проти одного, та як переживали гру вболівальники Шаргородщини – підробиці у телесюжеті "ВДТ-6"

 

Село Руданське - саме тут на шкільному стадіоні відбувалась перша гра 1/4 фіналу Кубку Вінницької області з футболу серед аматорських команд сезону 2014-2015 років.

Розповідає Олег Стахов — керівник футбольного гуртка у школі с. Руданське: «Старалися привести стадіон в порядок, наскільки нам дозволила погода. Через тиждень розпочнеться чемпіонат області і на цьому полі ми прийматимемо команду із Вапнярки Томашпільського району. Підфарбуємо, зробимо додаткові лавки - і буде ще краще. Якщо у нас проходитимуть заходи обласного рівня - для села це тільки «плюс» буде».

У Руданському, та й взагалі в усьому районі, футбол - чи не найулюбленіша спортивна гра. Старожили подейкують: у 90-х футбольні матчі у Шаргороді збирали стадіон на 5 тисяч глядачів.

Пригадує Іван Палій  - директор Шаргородської спортивної школи: «Великий футбол був і дуже багато було вболівальників. І багато в Шаргороді грало відомих футболістів. Такі знані футболісти грали як: Косовський, який зараз гравець “Динамо”, Надуда, який грає сьогодні у “Спартаку” - усі пройшли через Шаргородський футбол».

А Валентина Вельган – виконуюча обов’язки голови правління громадської організації “15 громада” додає: «Футбол завжди був популярним на Шаргородщині. І це, можна сказати, третя хвиля відродження футболу на території  Шаргородського району. Ми хочемо докласти всіх зусиль, аби наша молодь грала на рівні області, країни, і на всесвітньому рівні — а чому ні? Наші хлопці достойні цього!»

Громадська організація “15 громада”, лідером якої є начальник Головного слідчого управління СБ України Василь Вовк, підтримують розвиток футболу у 5-ти районах області. Проте, найбільше надій у «15 громаді» покладають саме на команду села Руданське.

 Іван Палій  - директор Шаргородської спортивної школи, начальник команди “15 громади”: «Юхимівка – перспективна команда. Кічмаренко - керівник, який підтримує Юхимівку, а “15 громаду" підтримує Вовк. Певен, що футбол на Шаргородщині - проект довгостроковий. Будем грати і піднімати шаргородський футбол».

      Жителі села Руданське мріють, що їхня футбольна команда, як і колись, стане володарем Кубку області. А тому, не зважаючи на дощ і, подекуди, навіть сніг - прийшли на стадіон - від малого до великого.

«Вболіваємо за свою команду», - запевняють руданські прихильники «15 громади» і з вдячністю відзначають підтримку свого односельчанина - Василя Вовка.

Вболівати за «своїх» на гру прийшли не лише жителі Руданського, а й мешканці найближчих населених пунктів. Наприклад, сім’я Безопчуків приїхали на матч усім чоловічим складом: «Ми приїхали із Шаргорода. Залучаю синів до спорту. Ми разом вболіваємо за футбол і за гарну гру. А переможе, як завжди, - сильніший».

Початок другого матчу: “Юхимівка” : “15 громада” - 1:2.

Проте, забити ще хоча б один гол ФК “Юхимівка” цього дня так і не вдалось. Із рахунком 4:1 матч закрили господарі поля - команда “15 громада”. 

Руслан Стратійчук — голова Руданської сільської ради: «Я дуже задоволений, тому що сьогодні ми фактично розпочали нове коло, новий турнір, і маємо дуже яскравий результат - перемогу, і я думаю, в цьому колі ми перемогу здобудемо  - перше місце».

Вадим Румянцев - нападаючий команди “15 громада”: «Победа далась сложно. Потому что хороший соперник был у нас - это во-первых, во-вторых - начало сезона, тяжело было играть. Главное, что нам досталась эта победа. Но нас ещё ждёт ответная встреча, потому ми не расслабляемся и готовимся на следующую игру».

Наступна гра цих двох команд відбуватиметься 22 квітня, вже на полі ФК “Юхимівка”. Краща команда отримає право боротись за Кубок області у півфіналі.

Довідково. 20 березня 2015 р., перед розширеним засіданням Виконкому ВСГО «ОФФ», відбулось жеребкування

В результаті сліпого жеребкування утворились наступні пари:

ФК «Вінниця» - «Патріот» Кукавка

«15 ГРОМАДА» Руданське - ФК «Юхимівка»

«Поділля» Кирнасівка - ФК «Козятин»

«Факел» Липовець - «Дружба народів» Лучинчик

Перші матчі розпочались із 5 квітня. Матчі-відповіді - 22 квітня. Команди, які вказані першими, є господарями поля в перших іграх.

Пошук по сайту

vstypai

videogallery

Pravo

fotogallery

videogallery